VÄLISUKSED

ERITELLIMUSEL MANTELPROFIILIGA VÄLISUKSED

“Uks on maja visiitkaart“, välisuks tervitab nii pererahvast kui külalist ning on oluliseks elemendiks hoone stiili ja üldmulje kujundamisel.

Olenevalt ukse tüübist kasutame erinevaid lahendusi ja materjale. Täispuidust välisuksed valmistame traditsioonilisest materjalist männist või tammest.

Ysse_uksed_koik

Toodame väljapoole avanevaid mantelprofiiliga välisuksi. Võimalik on tellida nii ühe- kui ka kahepoolseid uksi, lisaks külje- ja ülaframuugidega täispuidust välisuksi.

Ukselehe täidetena kasutame kolmekordseid selektiivklaaside- ja argooniga klaaspakette, tahveldust täispuitkilpidena ja ka MDF freesprofiilkilpidena, spoonmaterjali, jne. Energiatõhususe suurendamiseks lisame ukselehte täiendava isolatsioonimaterjali.

Tihenditeks on ukselehte paigaldatud kaks kaasaegset Schlegel tihendit. Saadaval värvitoonid: valge, beez, hall, tumepruun.

Hinged on kõigil ustel kolmes suunas reguleeritavad saksa tootja Simonswerk toode, mis ei katkesta tihendit ja tagavad soojema lahenduse ning on kauakestvad.

Lävepakk välisustel on standardvarustuses valmistatud tammepuidust kulumiskindla liistuga, lisana võimalik tellida roostevaba plekiga pealistatud lävepakk, saadaval veel roostevabast plekist varvasplekid.

Ukselukuks paigaldame standardvarustuses ASSA lukukorpuse, kuid on võimalik tellida ka muid tooteid.

Pinnakattena on kõigil tootedetel kasutatud vesialuselisi puidule sobivaid ilmastikukindlaid VR Coatings värve.