VÄLISUKSED

ERITELLIMUSEL MANTELPROFIILIGA VÄLISUKSED

“Uks on maja visiitkaart“, välisuks tervitab nii pererahvast kui külalist ning on oluliseks elemendiks hoone stiili ja üldmulje kujundamisel.

Olenevalt ukse tüübist kasutame erinevaid lahendusi ja materjale. Täispuidust välisuksed valmistame traditsioonilisest materjalist männist või tammest.

Ysse_uksed_koik

Toodame väljapoole avanevaid mantelprofiiliga välisuksi. Võimalik on tellida nii ühe- kui ka kahepoolseid uksi, lisaks külje- ja ülaframuugidega täispuidust välisuksed.

Ukselehe täidetena kasutame kolmekordseid selektiivklaaside- ja argoontäitega klaaspakette, tahveldust nii täispuitkilpidena kui ka MDF freesprofiilkilpidena, spoonmaterjali, jne. Energiatõhususe suurendamiseks lisame ukselehte täiendava isolatsioonimaterjali.

Tihendid, manteluksed on varustatud kahe kaasaegse Schlegel tihendiga ukselehes, saadaval värvitoonid: valge, beez, hall, tumepruun.

Hinged, kõigil ustel kolmes suunas reguleeritavad saksa tootja Simonswerk hinged, mis ei katkesta tihendit ja tagavad soojema lahenduse ning on kauakestvad.

Lävepakk, välisustel on standardvarustuses tammepuidust kulumiskindla liistuga uksepakk, lisana võimalik tellida roostevaba lävepakk, saadaval ka roostevabast plekist varvasplekid.

Lukud, standardvarustuses paigaldame ustele ASSA lukukorpuse, kuid võimalik tellida ka muid tooteid.

Pinnakattena on kõigil tootedetel kasutatud vesialuselisi puidule sobivaid ilmastikukindlaid TEKNOS värve.

Ysse_varvilised