Klaaside võimalused

8 min lugemine

ENERGIASÄÄST, SOOJUSMUGAVUS ja VALGUS>

Hinnanguliselt on soojakadu akende kaudu ca 26% kogu hoone soojakaost. Tänapäevased energiasäästlikud aknad aitavad seda kadu vähendada, hoides sooja toas ning vähendades seeläbi küttele tehtavaid kulutusi. Naudi naturaalset looduslikku valgust, mida võimaldavad kirkad energiasäästuklaasid. Valides aknad, mis lasevad tubadesse rohkem looduslikku valgust, soodustad mugavustunnet ja heaolu ning vähendad kunstliku valguse kasutamist.

 

 PÄIKESEKAITSE

Tänapäevaseid tõhusaid päikesekaitseklaase iseloomustavad järgmised märksõnad: madal päikesefaktor, suur nähtava valguse läbivus, neutraalne optika ning soojapidavus. SGG COOL- LITE SKNi klaasid ühendavad endas tänapäevase kõrgtehnoloogilise katte eelised eriti neutraalseks päikesekaitseklaasiks.

 

 UV-KAITSE

Päikesekiirgus sisaldab ultraviolettvalgust, mis võib olla kahjulik nii inimesele kui ka sisustusele ning erinevatele akna- ja mööblikatetele.

 

ohutus OHUTUS

Kui ohutus on Sinu jaoks oluline, siis vali oma akendele karastatud või lamineeritud klaasidega paketid. Turvaklaasid aitavad Sul kaitsta end ja oma perekonda klaasi purunemisest tingitud võimalike vigastuste eest. Samuti takistavad turvaklaasid murdvaraste ja sissetungijate soovimatuid rünnakuid.
Karastatud ja lamineeritud klaasid aitavad luua turvalise ja ohutu kodu.

 

 MÜRASUMMUTUS

Lamineeritud klaasi saab nüüd valida ka õhukese akustilise kilega, mis pakub kaitset ka UV-kiirte pleegitava toime eest. SILENCE’i kile pakub müra summutamiseks uusi võimalusi ning töötab efektiivselt erinevates mürakeskkondades.

 

 KERGE HOOLDADA

Laske loodusel enda eest töö ära teha. SGG BIOCLEAN on isepuhastuv klaas, mis muudab kardinaalselt tavalist aknapesemise protsessi.

 

Tutvu ka tootekataloogidega.

Küsi akende ja uste pakkumist!

Võid kirjutada e-maili kaudu ja vastame sulle esimesel võimalusel.
Aga kiiremini saab meid kätte telefoni teel.

SAADA EMAIL

Tootmisega tegeleb Rainer Roos

+372 510 4420