Ettevõttest

Ysse OÜ

Ysse OÜ on 100% Eesti ettevõte. Toodame eritellimusel vastavalt kliendi soovile kaasaegse sooja puitprofiiliga energiasäästlikke ja lihtsasti kasutatavaid puit- ja puitalumiinium aknaid ning massiivpuidust uksi. Omame akna- ja uksetööstuses pikaajalist töökogemust, misvõimaldab meil pakkuda individuaalseid lahendusi disaini, kuju ja värvivaliku osas.

Materjalina kasutame kvaliteetseid puitmaterjale, mis tänu eeltöötlusele ja kaasaegsele viimistlusele tagavad toodete pikaajalise vastupidavuse. Tooted omavad CE- märgistust, vastates Euroopa Liidus akendele – ustele kehtestatud tehnilistele normidele.

Ysse OÜ personal on aknatööstuse vallas varasema pikaajalise töökogemusega. Meie pideva arengu on taganud investeeringud parematesse seadmetesse, avaramatesse tootmisruumidesse ja töötajate koolitusse, mis võimadavad pakkuda individuaalseid lahendusi disaini, kuju ja värvivaliku osas.

Aknad ja uksed

Valmistame eritellimusel vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele

Kvaliteetsed materjalid, mis tagavad toodete pikaealisuse ja vastupidavuse

Kaasaegsed energiasäästlikud soojad puitprofiilid

Tooted omavad CE-märgistust

Tehas

Ysse OÜ kasutuses on avar 1300 m2 suurune tootmispind koos kaasaegsete tootmisseadmetega. Tehas asub Läänemaal Üsse külas.