LÜKANDUKSED

KALD-LÜKANDUKS

Kald-lükandukse valmistame aknaprofiili baasil, tootel võimalik kasutada kulumiskindlat alumiiniumist soojakatkestusega lävepakku. Sulusesüsteemina kasutusel ROTO sulused, avaneva raami maksimaalne kaal 130kg. Võimalik seadistada mikrotuulutuse- ja kaldavatavuse asendisse.

PARALLEEL-LÜKANDUKS

Paralleel-lükanduks (tõst-lükanduks) on uudne ja moodne tootelahendus, mille liugsiinidel aknaraam suudab kanda kuni 300-kilogrammist koormust. Paralleel-lükandukse avatav raam asetseb toapoolsel küljel ja avaneb kinnise aknaosa ette, nii saab ukse ees olla näiteks kardin, mis ei takista lükandukse kasutamist.

Avatava aknaraami võimalikud mõõdud: 700-3300mm laiuses ja 850-3250mm kõrguses. Kõrgus ei tohi olla 2,5x suurem laiusest. Lävepaku kõrgus 67mm. Aknalengi laius 184mm. Kolmekordne klaaspakett, Ug = 0,6Wm2K.

VOLDIKUKS

Voldikused valmistame aknaraami baasil. Kui lükanduks võimaldab avada maksimaalselt poole aknaavast, siis voldikukse puhul on võimalik kogu ava tühjaks saada. Voldikukse ukselehed jäävad avatud olekus küljele.

EELISED

  • Lükanduksed on parim valik, kui ei ole piisavalt ruumi pöördavatava ukse jaoks.
  • Lükanduks võimaldab luua suuri avatavaid seinaosi, mis ei vaja palju ruumi ja on jõukohased avada-sulgeda igale pereliikmele.