Ettevõttest

Ysse Aknad ja Uksed

Aknad ja Uksed mis toodetakse eritellimusel vastavalt kliendi soovile on kaasaegse sooja puitprofiiliga, energiasäästlikud ja lihtsalt kasutatavad.
Ysse OÜ alustas tegevust 2015.a. tehase sisseseadega Läänemaal Üsse külas, kus järgneval aastal valmis avar 1300 m2 suurune tootmispind koos kaasaegsete tootmisseadmetega.

Tootevalikus omame traditsioonilisi lihtsalt hooldatavaid saksapärased puit- ja puitalumiinium aknaid ning toodame massiivsest tammepuidust nii välis- kui ka sisseuksi. Materjalina kasutame kvaliteetseid puitmaterjale, mis tänu eeltöötlusele ja viimistlusele tagavad toodete vastupidavuse. Tooted omavad CE- märgistust, vastates Euroopa Liidus akendele – ustele kehtestatud tehnilistele normidele.

Visioon ja Missioon

Meie visioon on olla parim kõrge kvaliteediga akende ja väärispuidust uste tootja nii Eestis kui ka Skandinaavias.
Meie missioon on luua ja hoida kliendi usaldust pakkudes parimaid kvaliteetseid tooteid.
Oma igapäevases töös lähtume meile olulistest põhiväärtustest: kvaliteet, täpsus, personaalne lähenemine kliendi soovidele, pühendumus ja tulemustele orienteeritus.

Ysse OÜ on 100% Eesti ettevõte. Kogu personal on aknatööstuse vallas varasema pikaajalise töökogemusega. Meie pideva arengu on taganud investeeringud parematesse seadmetesse, avaramatesse tootmisruumidesse ja töötajate koolitusse, mis võimadavad pakkuda individuaalseid lahendusi disaini, kuju ja värvivaliku osas.

Anname oma toodetele 5 aastase garantii.

_K0A2810