Ettevõttest

Ysse Aknad ja Uksed

Aknad ja Uksed mis toodetakse eritellimusel vastavalt kliendi soovile on kaasaegse sooja puitprofiiliga, energiasäästlikud ja lihtsalt kasutatavad.
Ysse OÜ kasutuses on avar 1300 m2 suurune tootmispind koos kaasaegsete tootmisseadmetega, mis asub Läänemaal Üsse külas.

Ysse OÜ on 100% Eesti ettevõte. Kogu personal on aknatööstuse vallas varasema pikaajalise töökogemusega. Meie pideva arengu on taganud investeeringud parematesse seadmetesse, avaramatesse tootmisruumidesse ja töötajate koolitusse, mis võimadavad pakkuda individuaalseid lahendusi disaini, kuju ja värvivaliku osas.

Tootevalikus omame traditsioonilisi lihtsalt hooldatavaid saksapärased puit- ja puitalumiinium aknaid ning toodame massiivsest tamme- ja männipuidust välisuksi. Materjalina kasutame kvaliteetseid puitmaterjale, mis tänu eeltöötlusele ja kaasaegsele viimistlusele tagavad toodete pikaajalise vastupidavuse. Tooted omavad CE- märgistust, vastates Euroopa Liidus akendele – ustele kehtestatud tehnilistele normidele.

Visioon ja Missioon

Meie visioon on olla parim kõrge kvaliteediga akende ja väärispuidust uste tootja nii Eestis kui Skandinaavias.
Missioon on luua ja hoida kliendi usaldust pakkudes parimaid kvaliteetseid tooteid. Oma igapäevases töös lähtume meile olulistest põhiväärtustest: kvaliteet, täpsus, personaalne lähenemine, pühendumus ja tulemustele orienteeritus.

Anname oma toodetele 5 aastase garantii.

_K0A2810