Tuotteet

Puitaknad ja rõduuksedAknatüübi valik sõltub maja arhitektuurist, asukohast ning Tellija ja arhitekti poolt esitatavatest nõuetest.
Meie tootevalikust leiab endale sobivad puitaknad ja rõduuksed nii eramaja omanik kui ka erisoovidega disainer.

Valmistame nn “saksa“ tüüpi üheraamseid puit- ja puitalumiiniumaknaid ning rõduuksi. See on Saksamaal väljatöötatud suure kasutusmugavusega moodne aknasüsteem, mis on Roto Frank AG sulusesüsteemi abil avatav sissepoole küljele, ülevalt tuulutuseks ning mikrotuulutuseks. See aknatüüp on Eestis enimlevinud uute majade ehitamisel, seda tänu oma kasutusmugavusele ja lihtsale hooldusele.

Kald-lükanduksed on sobilikud välisuksed rõdule, verandale ja mujale, kus pole ruumi traditsiooniliselt sisse- või väljapoole avatava ukse jaoks.
Ukse valmistame sissepoole avatava akna baasil.  Valikus on kolmekordse klaaspaketiga tooted. Profiilide ja toote toimivuse tehnilised andmed on sarnased sissepoole avatavate akendega.

paralleelne lükanduksParalleel-lükanduksed võimaldavad luua suuri avatavaid seinaosi, mis on jõukohased avada-sulgeda igale pereliikmele. Paralleel-lükanduks on uudne ja moodne tootelahendus, mille liugsiinidel aknaraam suudab kanda kuni 400-kilogrammist koormust.

Paralleel-lükandukse avatav raam asetseb toapoolsel küljel ja avaneb kinnise aknaosa ette, nii saab ukse ees olla näiteks kardin, mis ei takista lükandukse kasutamist.

Ysse tuletõkkeaknad omavad tuletõkke sertifikaati EI30. Pakume nii kinniseid ja avatavaid lahendusi. Kolmekordse klaasiga sissepoole avatavad ja kinnised tuletõkkeaknad püsivad tulekahjus terviklikuna vähemalt 30 minutit. Avatav aken on varustatud peithingedega.

„Uks on maja visiitkaart“. Välisuks tervitab nii pererahvast kui külalist ning on oluliseks elemendiks hoone stiili ja üldmulje kujundamisel, andes ühtlasi vihje ka hoone sisedisaini ja miljöö kohta.

Ysse välisuksed on valmistatud kõrge kvaliteediga pikaaegset kogemust omavate meistrite poolt, kes kasutavad tunnustatud tootjate materjale. Välisuksed sobivad hästi eramutele ja teistele hoonetele, kus on oluline hoida soe õhk toas. Valmistame nii erimõõdus  kui ka standardmõõdus uksi.

Toodame väljapoole avanevaid 72mm paksuse mantelprofiiliga välisuksi. Uksed valmistatakse täispuit profiilidest. Täitena kasutame soojustatud tahveldust või kolmekordset klaaspaketti. Võimalik on tellida nii ühe- kui ka kahepoolseid uksi, lisaks külje- ja ülaframuugidega lahendusi.